5 סיבות מצוינות לבחור בנו


1.    בגלל המקצועיות


צוות המרפאות מיומן ביותר. הרופאים והשינניות הינם בוגרי בתי הספר לרפואת שיניים בארץ (האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת תל אביב), ומקפידים להשתתף בהשתלמויות, כנסים וקורסים על מנת להתעדכן בחידושים בתחום רפואת השיניים ולהעניק למטופלים את הרפואה המודרנית והעדכנית ביותר בעזרת המכשור המתקדם ביותר בעולם.


2.    בגלל האמינות והניסיון


הצוות מיומן מאד בביצוע טיפולים מורכבים במיוחד, הדורשים שיתוף פעולה מקצועי של מספר מומחים מתחומי רפואת השיניים. אנו לא נוהגים לבצע טיפולים ניסיוניים ומקפידים לשמור על הפרוטוקול הטיפולי הנכון ויחד עם זאת העדכני והחדיש ביותר, כדי להשיג עבור מטופלינו את ההצלחה הרבה ביותר, וזאת לאורך שנים.
מטופלים המקפידים על החזקה שוטפת סדירה נהנים מאחריות לשנים רבות.


3.    בגלל השירות


יחס אישי לכל מטופל בבניית תוכנית הטיפול. אנו מתייחסים לרצונותיו, צרכיו ויכולתו הכלכלית במציאת פתרון אולטימטיבי לכל אחד ואחת.ירות אישי וחם שירות אישי וחם של צוות המרפאה שמנוהלת באדיבות ומקצועיות. הקשר הייחודי שיש למרפאה עם המטופלים מאפשר לנו להתמקד ברמת השירות ואיכותו ולהגיע לשיאי מצוינות בתחומים אלו בכל פעם מחדש תוך הקפדה על מתן יחס אישי לכל מטופל.


4.    בגלל החדשנות


אנו נוהגים לבחון באופן שוטף את החידושים בתחום על מנת להעניק לכם את חווית הטיפול הנעימה ביותר עם סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר. כמו כן אנו רוכשים את הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר ומקפידים להשתמש בחומרים ושתלים איכותיים במיוחד של החברות המובילות בעולם בתחומים אלו.

5.    בגלל הסטריליזציה


במרפאותינו מקפידים ביותר על סטריליזציה מלאה של כל המכשירים והם עוברים ארבעה שלבי סטריליזציה, בדיוק כפי שנעשה בחדרי הניתוח המשוכללים ביותר. בנוסף אנו משתדלים להשתמש בציוד חד פעמי ככל שניתן. כך אנו יכולים להבטיח לכם שבריאותם נשמרת בצורה הטובה ביותר.